Magdalena Dziwiaszek

Magdalena Dziwiszek, Laboratory Manager, Sun Chemical

 

Absolwentka Politechniki Warszawskiej Wydział Chemii-2005r. W latach 2006-2009r. pracowała w firmie AkzoNobel. Od 2009r. pracuje w branży poligraficznej m.in. w firmach QuadGraphics, Drukarnia Ellert. Od 2016r. pracuje w firmie SunChemical, a obecnie na stanowisku Kierownik Laboratorium.

Katarzyna Kozińska

Katarzyna Kozińska, Dyrektor zarządzający, API Folie Polska

 

W poligrafii od 25 lat. Zaczynała w branży druku i wydawnictw w 3M Poland na rynku polskim, następnie rozwijała segment folii do reklamy wewnętrznej i zewnętrznej na rynkach Europy Środowej w Avery Dennison. Kolejne etapy to sprzedaż surowców do druku etykiet, farb drukarskich, aż po rozwój firmy API Polska, w której pełni funkcje Dyrektora Zarządzającego całą operacją w Polsce oraz Dyrektora Handlowego odpowiedzialnego za rozwój biznesu wszystkich produktów API Group. Urodzona w Warszawie, ukończyła WSHiP im. R. Łazarskiego z tytułem magistra ekonomii. Mężatka, ma dorosłego syna. Wolny czas, którego brakuje spędza z mężem i dwoma psami.

Michał Kuczkowski

Michał Kuczkowski, Sales Manager Poland, Xeikon

 

Odpowiedzialny za koordynowanie wszystkich działań firmy Xeikon na polskim rynku, oferując rozwiązania do druku etykiet, kubków papierowych, saszetek, dokumentów, opakowań, tapet i dekoracji ściennych.

Cała jego kariera zawodowa jest związana z poligrafią. Wcześniej pracował w grupie produkującej m.in. opakowania z tektury falistej i displaye, a następnie 7,5 roku spędził w największej korporacji na świecie produkującej etykiety samoprzylepne.
Był odpowiedzialny za projekty globalnych producentów oraz lokalnych liderów, współpracując w międzynarodowym środowisku i wykorzystując wszystkie technologie druku konwencjonalnego i cyfrowego.

Krzysztof Pisera

Krzysztof Pisera, Dyrektor ds. zarządzania ofertą, Scorpio

 

Z wykształcenia ekonomista, od blisko 25 lat wierny branży poligraficznej. Piastował różne funkcje kierownicze i zarządcze w wydawnictwach branżowych i w firmach handlowych.

Członek Rady Fundacji Rozwoju Kadr Poligraficznych.

Łukasz Szymański

Łukasz Szymański, EskoArtwork Product Specialist, Digiprint

 

Absolwent Politechniki Białostockiej na kierunku Inżynieria oprogramowania. Od ponad 10-ciu lat w branży poligraficznej. Historia zawodowa: - Obecnie: Digiprint Sp. z o. o. - Przedstawiciel ds. produktów firmy Esko i GMG - Mastepress Sp.z o. o. - Technolog prepress - PXL Systems/Pixel – Specjalista ds. produktów firmy Artwork Systems Specjalizacja: - Przygotowalnia prepress - wdrożenia kompleksowych rozwiązań - Color Management - proofing, konwersja kolorystyczna, multichannel printing process - Business Automation - integracja środowisk MIS/ERP/Workflow - Packaging Life Cycle Management - zarządzanie procesem wytwarzania opakowań - Oprogramowanie prepress w branży opakowaniowej Zainteresowania: Modelarstwo redukcyjne szkutnicze oraz fotografia analogowa.

 

Mateusz Szymański

Mateusz Szymański, Specjalista ds. techniczno - handlowych, Dział Technologii Fleksograficznej, Scorpio

 

Technolog w zakresie papiernictwa i poligrafii – absolwent Instytutu Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej.

Pierwsze doświadczenia zdobywałem w drukarni rotograwiurowej oraz fleksograficznej, zajmowałem się również konstrukcją opakowań z tektury litej i falistej.

Od 2016 roku związany ze sprzedażą oraz wdrażaniem systemów Ctp – obecnie na stanowisku specjalisty ds. techniczno- handlowych w dziale technologii Fleksograficznej w firmie SCORPIO.

Wojciech Talarek

Wojciech Talarek, Sales Manager HP Indigo, Digiprint

 

Absolwent Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie. Związany z rynkiem printing’u od 2010 roku. W styczniu 2016 r. dołączył do zespołu Digiprint i jest odpowiedzialny za rozwój kanału sprzedaży w segmencie Labels & Packaging. Prywatnie miłośnik aktywnego spędzania czasu.

Izabela Talmont3

Izabela Talmont, Business Development Manager, Emipak

Maciej Wojtaszek

Maciej Wojtaszek, Menedżer i właściciel drukarni Aniflex

 

Przedstawiciel Stowarzyszenia Producentów Etykiet Samoprzylepnych, menedżer i właściciel, Aniflex, Tomaszów Mazowiecki Manager z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, który od wielu lat zarządza własną firmą zajmującą się produkcją etykiet samoprzylepnych. Ekspert w dziedzinie technologii druku cyfrowego i fleksograficznego. Prelegent konferencji i kongresów związanych z branżą opakowań, autor publikacji prasowych na temat etykietowania produktów. Aktywny uczestnik prac związanych z rozwojem technologii druku etykiet samoprzylepnych.

Małgorzata Zaniewska

Małgorzata Zaniewska, Country Manager Polska, Avery Dennison