API FOILMAKERS

API Folie jest wiodącym producentem folii do uszlachetniania etykiet. Produkujemy folie metalizowane do laminowania w technologii flexo, offset oraz cyfrowej. Oferujemy kolory srebrne, złote, w odcieniu satynowym, matowym, również kolory oraz popularne folie holograficzne. Wszystkie folie przeznaczone są pod zadruk. Ponadto w naszym portfolio znajdują się metalizowane folie do tłoczenia na gorąco, pigmentowe, holograficzne. Nasze folie dają gwarancję ekologiczności. Unikalny laminat TRANSMET™ jest doskonałym rozwiązaniem dla opakowań, które chcą nadal błyszczeć na półce sklepowej i podążać nowym silnym nurtem ekologii. Oferujemy również profesjonalne wsparcie przy projektach opakowań, etykiet z uwzględnieniem najnowszych trendów w danej kategorii. OZDABIAMY ETYKIETY, USZLACHETNIAMY DRUK. 

AVERY DENNISON

Avery Dennison to globalny lider w segmencie etykiet samoprzylepnych. Technologie i aplikacje Avery Dennison stanowią integralną część większości produktów dostępnych na rynku i w przemyśle. Działając w ponad 50 krajach oraz zatrudniając ponad 26 000 pracowników globalnie, Avery Dennison dostarcza swoim klientom rozwiązania, które pomagają wypromować markę produktu i zredukować koszty jego dekorowania. Jako czołowy dostawca folii na rynku, Avery Dennison opracowała gamę produktów foliowych w oparciu o kleje akrylowe nowej generacji, zaprojektowaną tak, aby sprostać rosnącym wymaganiom w różnych segmentach rynku.

DIGIPRINT

Digiprint istnieje na rynku polskim od 2000 roku. Dostarcza innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Oferta obejmuje rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań. Firma Digiprint oferuje klientom szerokie i kompleksowe portfolio produktów, najlepszych marek na świecie. Oprócz sprzedaży oprogramowania i maszyn oferujemy naszym klientom instalacje i serwis zaimplementowanych rozwiązań. Obecnie jesteśmy przedstawicielami na rynku polskim takich firm, jak: HP Scitex, HP Indigo - linia przemysłowa i komercyjna, Esko - oprogramowanie i urządzenia dla przygotowalni fleksograficznych, Mark Andy oraz Comco - maszyny do druku fleksograficznego, urządzenia do finishingu Miller Weldmaster i Fotoba, a także maszyny drukujące Seiko i d.gen. Digiprint oferuje także usługi w zakresie szkoleń, doradztwa, instalacji systemów poligraficznych i serwisowania.

EMIPAK

Spółka Emipak powstała w 2001 roku, prawie od początku zajmując się sprzedażą maszyn i urządzeń przeznaczonych dla przemysłu poligraficznego i spożywczego, produkowanych przez znane firmy europejskie. Do tych produktów należą m.in. drukarki fleksograficzne, przewijarko-krajarki, laminatory, naklejarki i myjki płyt drukowych, destylatory do rozpuszczalników organicznych, systemy spalania gazów odlotowych (RTO), systemy kontroli druku, systemy kontroli prowadzenia wstęgi, systemy błyskawicznego pomiaru zawartości wilgoci i gęstości, a także szeroki wachlarz maszyn przeznaczonych dla przemysłu cukierniczego. Posiadamy z naszymi partnerami wieloletnie umowy przedstawicielskie. Wiążemy się z nimi na dobre i na złe, reprezentując ich interesy terenie Polski, a z niektórymi także Litwy, Estonii i Łotwy. Wszystkie produkty oferujemy w cenie producenta, składając ofertę i realizując dostawę w jego imieniu. Staramy się zawsze, aby konsultacje z klientem, prowadzone przez naszych specjalistów, służyły Jego optymalnym wyborom, nigdy nie pozostawiając Go bez wsparcia, na każdym etapie realizacji i eksploatacji maszyn. W przypadku niektórych urządzeń uruchomiliśmy serwis w Polsce, aby zwiększyć skuteczność i szybkość działania. Ten kierunek będziemy rozwijać. Od 2018 roku wprowadzamy na rynek nasz własny, autorski system pomiaru grubości w oparciu o bardzo nowoczesne i skuteczne czujniki laserowe.

SCORPIO

SCORPIO jest jednym z wiodących dystrybutorów materiałów, maszyn i urządzeń poligraficznych na rynku polskim. Spółka powstała w 1990 roku i z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży może poszczycić się blisko tysiącem instalacji różnorodnych maszyn i urządzeń, kilkoma tysiącami klientów z wielu sektorów poligrafii i przemysłu oraz szeregiem wyróżnień i certyfikatów. Oferta SCORPIO obejmuje setki pozycji asortymentowych dostarczanych przez uznanych producentów z Europy, USA i krajów Dalekiego Wschodu. Produkty skupione są w grupach odpowiadających różnym technologiom produkcyjnym, takich jak offset, fleksografiia i typografia, introligatornia i produkcja opakowań, tampondruk i znakowanie laserowe oraz druk cyfrowy.

SUN CHEMICAL

Sun Chemical to światowy lider w produkcji materiałów. Dostarcza rozwiązania umożliwiające druk najwyższej jakości opakowań i etykiet. W ofercie firmy: farby - offsetowe, fleksograficzne, specjalistyczne – metaliczne i fluorescencyjne, offsetowe i flekso UV, farba biała Sun Lase do zadruku laserem niskiej mocy, do zabezpieczeń – termochromowe, świecące w świetle UV, zmieniające kolor, Valimark, ukryte – reagujące na czytnik IR, lakiery – standardowe i do efektów specjalnych, kleje, Pantone Live, środki pomocnicze.

XEIKON

Xeikon – cyfrowe maszyny drukujące. Od 32 lat, jako jeden z pionierów technologii cyfrowej, dostarcza wiele różnych rozwiązań na całym świecie. Ta cyfrowa dywizja globalnej korporacji Flint Group oferuje maszyny w dwóch technologiach: suchy toner (elektrofotografia) oraz inkjet UV.

W swoich fabrykach Xeikon sam produkuje maszyny, tonery/farby oraz tworzy bardzo rozbudowane oprogramowanie, dzięki czemu zapewnia kompletną ofertę i serwis. Na maszynach Xeikon można produkować m.in.: etykiety samoprzylepne, in-mould, heat transfer, wet glue labels; opakowania z tektury litej, kartoniki, kubki papierowe; tapety i dekoracje ścienne; ulotki, foldery reklamowe, fotoksiążki, bilety; stojące opakowania foliowe z dnem typu doypack, torebki, saszetki.