Zainteresowanych udziałem w Pre-Kongresie „Etykiety Samoprzylepne” Online prosimy o jak najszybsze zgłaszanie swojego uczestnictwa pod adresem biuro@swiatdruku.eu lub poprzez formularz rejestracyjny znajdujący się poniżej. Prosimy również o podanie zwrotnego adresu e-mailowego, na który będziemy mogli przesłać link umożliwiający dołączenie do wydarzenia.

Warunki udziału:

- wszyscy przedstawiciele drukarń, którzy zgłosili i potwierdzili swój udział w Kongresie stacjonarnym w dniach 22–23 października br. lub w streamingu z konferencji – udział bezpłatny,

- pozostałe drukarnie – udział dwóch osób bezpłatny. Opłata za udział kolejnych osób – 50 PLN netto (61,50 brutto)/os.,

- partnerzy PRE-KONGRESU – dowolna liczba osób z firmy bezpłatnie,

- dostawcy – 300 PLN netto (369 PLN brutto)/os.*

*Dostawcy, którzy wnieśli opłatę za udział w Kongresie stacjonarnym i zdecydują się na zaliczenie jej na poczet opłaty za wydarzenie w innym terminie – bezpłatnie.

W przypadku płatnego udziału należy przesłać do Organizatora pod adresem biuro@swiatdruku.eu potwierdzenie przelewu.

 

Pre-Kongres „Etykiety Samoprzylepne” 2020 Online odbędzie się za pomocą platformy Click Meeting (wymagana aktualna wersja przeglądarki, bez konieczności instalacji Click Meeting, oczywiście możliwość odbioru dźwięku na komputerze używanym podczas wirtualnego spotkania, dostęp do stabilnego łącza internetowego).

Każdy uczestnik będzie miał możliwość zadawania pytań podczas wydarzenia – chat na żywo.

Do zobaczenia na wirtualnym spotkaniu branży wąskiej wstęgi!